Во СКОПЈЕ:

1. Продажно место:
АВЕРС – Скопје Центар (до Собрание на Република Македонија)

Работно време:
Од Понеделни до Петок: 09 ч. – 17 ч.
Во Сабота: 09 ч. – 16 ч.

Малопродажба:
e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Тел.: +389 2 3237 715
Mоб.: +389 78 308 839

Адреса:
Ул. 11 Октомври бр. 8
1000 Скопје