АВЕРС - Производство и Продажба

Работно време:
Од Понеделни до Петок: 08ч. - 16ч.
Во Сабота: 08ч. - 16ч.

Продажба :
email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Тел.: +389 2 2581 114
Mоб.: +389 78 565 158

Финансии и администрација :
email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Тел.: +389 2 2581 114
Mоб.: +389 78 308 837

Адреса:
Ул. Благоја Стефковски бр.8
1000 Скопје
Македонија

Contact us


Find us